חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148
play4, play, media control, audio

אברהם (בומה) ברחד – משרד עורכי דין, הינו משרד העוסק במגוון נושאים בתחומי המשפט האזרחי והפלילי ומעניק שירות משפטי איכותי למגוון לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי בכל רחבי הארץ. זאת, לרבות ניהול משא ומתן, הכנת הסכמים וחוזים וייצוג בערכאות המשפטיות השונות. 

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עו"ד אברהם (בומה) ברחד, אשר מנחה ומוביל את העשייה המשפטית הענפה. עו"ד אברהם (בומה) ברחד בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ובוגר תואר שני בחינוך – ניהול פיתוח מערכת החינוך. בנוסף, הינו בוגר קורס גישור כולל פרקטיקום בבית המשפט ומשמש באופן מעשי כמגשר מוסמך. תפקידים נוספים שעו"ד אברהם (בומה) לקח/לוקח בהם חלק הינם סגן ראש העיר קריית מוצקין כאחראי על תחום החינוך וסגן אלוף מג"ד קרבי ביחידות חי"ר.

 

אברהם (בומה) ברח"ד  - משרד עורכי דין

תחומי התמחות

אף מפגש של האזרח הקטן עם הרשויות איננו קל, ולרוב, הוא אף מסתיים בשן ועין מבחינתו של האדם חסר הידע המשפטי, אולם כל נושא פשיטת רגל והוצאה לפועל מסובך אף יותר.
פשיטת רגל והוצאה לפועל
מדינת ישראל, כמו שאר מדינות העולם המתוקנות, ביססה מערך חוקים ותקנות שגובשו ונחקקו על מנת להסדיר את יחסי העבודה הקיימים בין עובד למעבידו ובין כלל העובדים והמעסיקים לבין המדינה, חוקים אלה קרויים דיני עבודה. 
דיני עבודה
עסקאות נדל"ן, עבור מרבית האנשים, הן העסקאות בעלות ההיקף הפיננסי הגדול ביותר אותו נבצע בימי חיינו. חלק מאיתנו יבצעו אותן אפילו יותר מפעם אחת, אבל הנה עובדה מעניינת שנוגעת לעסקאות נדל"ן .
נדל"ן מקרקעין
בדיחה עגומה מספרת, כי בעוד שלמוסד לביטוח לאומי אין שום בעיה לאתר אתכם בקלות ובמהירות כאשר אתם חייבים להם, כשאתם הם אלה המגישים להם תביעה לצורך קבלת קצבה או פיצויים.
תביעות נגד ביטוח לאומי
ככלל, ניתן לומר, כי מרבית התיקים המגיעים לערכאות המשפטיות השונות, לא היו מגיעים לשם, לו מישהו, בשלב כלשהוא לאורך הדרך, היה תופס את שני הצדדים הניצים ועוזר להם לרדת מהעץ הגבוה שכל אחד משניהם טיפס עליו.
גישור
האמירה הידועה טוענת כי דם סמיך ממים, ומצד שני, טוענת אמירה אחרת, אופטימית ומשפחתית קצת פחות, כי משפחה (לרוב) לא בוחרים. הדואליות הזו מלווה את דיני המשפחה לכל אורכם, כשהם מתייחסים גם לצדדים המשמחים.
דיני משפחה
בניגוד לתחומי המשפט האחרים (למשל, הוצל"פ, גירושים או תביעה פלילית), אין אדם אשר איננו מעורב, בצד זה או אחר של העניין, בתחום הצוואות והירושות...  
צוואות וירושות
הנזילות התעסוקתית של השנים האחרונות גורמת לכך כי בכל שנה, יותר ויותר אנשים מוותרים על ה"ביטחון" הנובע ממעמדם כשכירים, ועוברים לעבוד כפרילנסרים או פותחים חברה בע"מ.
דיני חברות ופירוק חברות
 

חייגו לקבלת שירות מיידי:

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

072-33-20-148

סרטונים ומידע

לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: