חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

יצירת קשר מיידי:

חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

אין לכם מושג כמה דרכים (חוקיות לגמרי, אגב!) עומדות בפני המוסד לביטוח לאומי למשוך את תהליך קבלת הפיצוי (הקצבה) שלכם, מעבר לבירוקרטיה ה"פשוטה" - טפסים מסובכים שיש למלא אותם בדרך ספציפית מאד, ועדות רפואיות המורכבות מאנשי מקצוע שיחפשו כל דרך לסתור את המידע והסימוכין שבו אתם מצוידים, פרוטוקולי הגשת מסמכים מסובכים ועוד. קל מאד להבין את מי שמחליט להרים ידיים ולוותר על קבלת המגיע לו, גם אם, בסופו של דבר, מדובר בכסף שאותו הוא שילם לאורך התקופה בה היה בריא. דרך אחרת, מוצלחת יותר, לצלוח את התהליך, היא להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בהגשת תביעות נגד ביטוח לאומי!

בעת הגשת תביעות נגד ביטוח לאומי,הצטיידו/ התחמשו בעורך דין!

נפצעתם? חליתם? מגיעה לכם קצבה?

כמו שניתן להבין, הביטוח הלאומי (וסיבותיו עימו) איננו ממהר "לחלק" כסף, וגם את הכסף המגיע לכם כחוק, הוא יעכב ככל שיוכל, עד שיעביר לידיכם... ברור שאין לכם את כל הזמן שבעולם להמתין לו, במיוחד כשמדובר בפציעה או בתאונת עבודה המשביתה אתכם ואינה מאפשרת לכם לעבוד ולהשתכר! עו"ד אברהם (בומה) ברחד מלווה מזה שנים לא מעטות את לקוחותיו כבר בשלבים המוקדמים של התהליך כשהוא מייעץ להם מהיכרותו הפנימית את המערכת, מורכבותה, הוועדות והטפסים שלה. אם אתם רוצים לקבל את המגיע לכם - שירותיו נדרשים לכם! 
בדיחה עגומה מספרת, כי בעוד שלמוסד לביטוח לאומי אין שום בעיה לאתר אתכם בקלות ובמהירות כאשר אתם חייבים להם, כשאתם הם אלה המגישים להם תביעה לצורך קבלת קצבה או פיצויים, ההתנהלות של המוסד הופכת לאיטית עד ללא קיימת. כך שלא מספיק שאתם חשים שבורים בגופכם ובנפשכם, הגשת תביעות נגד ביטוח לאומי מאריכה את הוויה דולורוזה שלכם ומסבכת אותה באופן ניכר. ברור שהמוסד לביטוח לאומי מתנהל כמי שנאלץ לשלם כסף, הבעיה היא, שבידיו נמצאים גם כל הכלים המתאימים כדי להפוך את התהליך למייגע ומייאש ככל האפשר, כי מי יודע, אולי תחליטו לוותר להם על הכסף (שאותו הם מחויבים לשלם לכם)?!

תביעות נגד ביטוח לאומי

מאמרים
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: