חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

פשיטות רגל

התחום המשפטי של פשיטות רגל, מטפל במקרים בהם אנשים נקלעו לקשיים כספיים חמורים, צברו חובות כבדים ואין להם יכולת כלכלית להחזיר אותם.

כאשר אדם מגיע למצב בו הוא אינו מסוגל לפרוע את החובות לנושים השונים, הוא יכול להסדיר זאת באמצעות פנייה להליכי הוצאה לפועל או על ידי ניהול של הליכים לפשיטת רגל, המתבצעים לפי הוראות פקודת פשיטת הרגל [נוסח חדש], תש"ם – 1980.
 

עו"ד פשיטות רגל

מטרת ההליכים של פשיטות רגל היא לכנס את כלל הנכסים שבבעלות החייב, להוציא אותם למכירה ולהשתמש בתמורה הכספית לפירעון החובות, כאשר בסיומם עשוי החייב לקבל צו הפטר מתשלום יתרת החוב שנותר. מדובר בהליכים מורכבים וארוכים, המצריכים התנהלות מקצועית וקבלת החלטות מיטביות, התמודדות שוטפת מול הנושים, השתתפות בדיונים בבתי המשפט ומול יתר הגופים הרשמיים המעורבים. לכן, ישנה חשיבות מכרעת לקבלת שירותי סיוע, ייעוץ וליווי משפטיים של עו"ד פשיטות רגל המתמחה בתחום פשיטות רגל. משרד עו"ד פשיטות רגל מקצועי מומלץ הוא אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, המחזיק במיומנות וניסיון רב שנים.

עורך דין לפשיטות רגל

חלק מרכזי מתפקידו של עורך דין לפשיטות רגל היא להתאים לחייב את הדרך המהירה והטובה ביותר עבורו לפתרון המצוקה הכלכלית הקשה אליה נקלע ולהשיבו כמה שיותר מהר ובקלות לשגרת חיים נטולת בעיות כספיות. זאת, באמצעות בחינת כלל נסיבות המקרה במורה מעמיקה, איסוף וריכוז כל הנתונים והמידע על מצבו הכספי הנוכחי, מהו היקף החובות שנצברו, איזה נכסים יש בבעלותו ועוד. חשוב לציין, כי בפני החייב עומדות מספר אפשרויות לפתרון המצב מלבד הליכה בכיוון של פשיטות רגל, כגון פנייה להוצאה לפועל או קביעת הסדר מול הנושים, ולכן צריך עו"ד פשיטות רגל לבחן את מכלול הנסיבות והשיקולים ולהמליץ לחייב על דרך הפעולה הרלבנטית הנכונה ביותר בשבילו.

משרד עו"ד פשיטות רגל

פשיטות רגל הוא תחום משפטי חשוב ומורכב, שמטרתו למצות עם החייב את האפשרויות לפרוע את החובות ולאפשר לו לפתוח דף חדש בחייו, נקי מבעיות כלכליות. לכן, חשוב מאוד לקבל הכוונה, סיוע מקצועי וליווי אישי של עורך דין לפשיטות רגל לכל אורך הדרך.

אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, בעל מומחיות וניסיון עשיר בייצוג משפטי איכותי של חייבים רבים בהליכי פשיטות רגל. זאת, לרבות בחינת הנסיבות, ריכוז כלל המסמכים והראיות הדרושים, ייצוג מול הנושים, כונס הנכסים, המנהל המיוחד ועד קבלת צו ההפטר המיוחל.  

 
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: