חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עו"ד קניית דירה

מצאתם את בית חלומותיכם? זה הזמן לקבל ליווי מקצועי לסגירת העסקה!


למצוא את הדירה או הבית עליהם חלמתם זהו אירוע מרגש בהחלט, אך בכדי שהאירוע אכן יתקיים בפועל, כדאי שיהיה לכם ליווי משפטי מקצועי של עו"ד קניית דירה. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מלווים מאות זוגות בדרך לקניית דירת המגורים שלהם באמצעות מספר שירותים שאנחנו מספקים, כגון בדיקת כדאיות של הנכס מבחינה משפטית, עריכת ובדיקה של חוזה המכר, ליווי משפטי בתהליך המשא ומתן מול בעל הנכס וחתימה על החוזה בשלב הסופי. 

בדיקה ועריכת סעיפי החוזה


לאחר שביצענו את בדיקת הנכס מבחינה משפטית, וראינו שאין מגבלות משפטיות לקידום העסקה כמו שיעבוד הנכס, עיקול הנכס או הערת אזהרה, אפשר לעבור לבדיקה של סעיפי החוזה. צוות עורכי הדין שלנו מתמחה בעריכת חוזי מכר והוא יסייע לכם בבדיקה של כל סעיפי החוזה על מנת לוודא כי האינטרסים הכלכליים שלכם נשמרים בעת קניית הדירה או הבית. 

ליווי משפטי לתהליך המשא ומתן


גם אם המחיר של הנכס נראה לכם הוגן ואתם יכולים לעמוד בו, חשוב לדעת שהמשא ומתן מול בעל הנכס אינו מתמקד רק בנושא המחיר אלא בנושאים נוספים הקשורים לסגירת העסקה. חשוב לדעת שאם קיבלתם חוזה מבעל הנכס, אין זה אומר שהמסמך הזה קדוש ואינו בר שינוי. כל חוזה פתוח למשא ומתן ואם בעל הנכס רציני לגבי המכירה, אין סיבה שלא יהיה תהליך מסודר ומקובל של משא ומתן עד להגעת הסכמה מלאה על כל סעיפי החוזה.

תיאום פגישה במשרד עו"ד בתחום הנדל"ן


רוצים לקדם את הקנייה של עסקת חלומותיכם? רואים את עצמכם כבר עם המפתח של הדירה או הבית ביד? זה הזמן לפנות אלינו ולקבל ליווי משפטי מהטובים ביותר עם צוות עורך דין מקרקעין מקצועי ומיומן. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד נשמח לסייע לכם לסגור את עסקת הקנייה עם התנאים האופטימליים עבורכם.

פנייה לעו"ד קניית דירה מקצועי ומנוסה


קידום עסקת הנדל"ן הבאה שלכם מתחילה עם ליווי משפטי של עו"ד קניית דירה. צרו איתנו קשר ותקבלו את השירות הטוב ביותר מעורכי דין מנוסים ומקצועיים המכירים את דיני המקרקעין לעומקם ויוכלו לסייע לכם לשמור על האינטרסים שלכם בעסקה.
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: