חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עו"ד מקרקעין מומלץ

עומדים בפני סגירת עסקת מקרקעין? מעוניינים בליווי משפטי מקצועי?


עסקאות נדל"ן יכולות להניב רווח כלכלי נכבד, אך יכולות גם להתגלות כעסקאות לא כדאיות. על מנת לבדוק את העסקה אותה אתם עומדים לסגור, כדאי שתקבלו ייעוץ משפטי מעו"ד מקרקעין מומלץ. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מלווים מאות לקוחות בכל שנה העומדים בפני עסקת נדל"ן ומעוניינים לקדם אותה בתהליך מסודר ושקוף. צוות עורכי הדין שלנו מביא איתו ניסיון רב וידע עצום בתחום ויכול לסייע לכם להתמודד עם כל סעיפי החוזה המורכבים של חוזה מכר על כל היבטיו.

בדיקת כדאיות של עסקת נדל"ן


לפני שאתם נכנסים לשלב המשא ומתן עם בעל הנכס, חשוב לבצע בדיקת כדאיות ולבדוק את המצב המשפטי של הנכס אותו אתם מעוניינים לקנות. בדיקת הכדאיות בדרך כלל מתייחסת לעניין הכלכלי של העסקה, אך אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מביאים לכם היבט נוסף וחשוב – בדיקת כדאיות מבחינה משפטית. המידע שאתם מקבלים מבעלי הדירה, יתכן והוא אינו מדוייק ויכול להיות שיש הערת אזהרה לגבי מכירת הנכס או שהנכס נמצא בעיקול. בכדי לשלול את כל האפשרויות הללו, צוות עורכי הדין שלנו יבצע את הבדיקה עבורכם לפני כניסתכם לתהליך המשא ומתן.

ניסוח חוזה מכר על ידי עורך דין מקצועי


אם בעלי הנכס הציע לכם חוזה של העורך דין שלו, חשוב שתדעו כי ברוב המקרים, החוזים הללו משרתים בעיקר את הצד שמוכר את הנכס. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד נלווה אתכם בתהליך המשא ומתן ונבצע עריכה וניסוח מחדש לסעיפים הרלוונטיים ביותר בהתאמה להסכמות שלכם עם בעלי הנכס.

ליווי משפטי של משרד עו"ד ותיק בתחום הנדל"ן


על מנת שתוכלו לקדם עסקת הנדל"ן הבאה שלכם, אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל בליווי משפטי מקצועי של צוות עורכי הדין שלנו. עורכי הדין של המשרד שלנו ידאגו למקסם את האינטרסים הכלכליים שלכם בעסקה ולהציב תנאים משופרים עבורכם בתהליך המשא ומתן מול בעל הנכס.

פנייה לעו"ד מקרקעין מומלץ 


אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מציעים לכם שירותים מקצועיים של עו"ד מקרקעין מומלץ אשר יסייע לכם בכל עסקת נדל"ן בכל סדר גודל. צוות עורכי הדין שלנו יכול ללוות אתכם בעסקאות נדל"ן פרטי או מסחרי ולסייע לכם בניסוח החוזה בכל השלבים במשא ומתן.
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: