חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עו"ד מקרקעין בצפון

על תחומי עבודתו של עו"ד מקרקעין בצפון


עו"ד מקרקעין בצפון  מתמחה בתחום של דיני מקרקעין ועוסק בכל ההיבטים והסוגיות המשפטיות הנלוות לענף הנדל”ן. תחום משפטי זה מבוסס מחד, על חוק המקרקעין העוסק  בכל ענייני המשפטי האזרחי, הנוגעים למקרקעין ומאידך על חוק התכנון והבנייה (תשכ”ה 1965) המסדיר את תפקידם של מוסדות התכנון בישראל ודרכי עבודתם. עו"ד מקרקעין בצפון צריך להיות מומחה, גם לחוק מכר דירות (תשל”ה 1974) שמטרתו הגנה, על רוכשי דירות ומגדיר את אופן הקניית הזכויות ולחוק הגנת הדייר (תשל”ב 1972) הקובע את זכויותיהם וחובותיהם של הדייר המוגן ובעל הנכס בסוגים שונים של בעלות על מקרקעין.
 

הערכת שווי מראש


במכירת נכס, עורך דין מקרקעין בחיפה הוא בעל תפקיד חשוב, לקביעת מנגנוני ההגנה שיבטיחו את זכויותיהם של המוכר או הקונה בעסקה. עליו לבצע בדיקות מקדמיות, לפני מכירת הנכס ולהציע תכנון מתאים, כמו גם, ללוות את המוכר משא ומתן, עד לחתימה על הסכם המכר והעברת הזכויות לקונה. חשוב לבצע מראש הערכת שווי של על מנת להבין את גובה החשיפה לתשלומי המס, בעת מכירת הדירה. עורך דין מקרקעין בחיפה צריך גם לברר את ההיבטים התכנונים השונים ברכישה ולהסדיר חריגות בנייה הקיימות בנכס ולהתאים את מצב הנכס להיתר הבנייה. עבור היבטים אלו, במקרים רבים יש צורך בחוות דעת של שמאי מקרקעין, לאחריה עו"ד מקרקעין בצפון יכול לגבש אסטרטגיה מועדפת עבור המוכר.

הערות אזהרה ורישומי טאבו


בנוסף לניסוח של ההסכמים, עורך דין מקרקעין בקריות צריך לבדוק עבור הקונה, את מסמכי התכנון של הנכס ולוודא את ההתאמה בין המופיע ברישומים, לפרטים המופיעים בהסכם שעומד להיחתם. עורך דין מקרקעין בקריות צריך לטפל עבור הקונה בהערות האזהרה ברישומי הנסח בטאבו, כמו גם בבדיקת הזכויות בנכס, מול הרשויות במנהל המקרקעין. גם במהלך תהליך הקנייה והעברת התשלומים, עו"ד מקרקעין בצפון צריך אף לדאוג לביצוע של השינויים הנדרשים ברישומי הטאבו של הנכס לאורך התהליך. 

עו"ד מקרקעין בצפון וותיק ומנוסה


במידה ואתם זקוקים לייעוץ משפטי וליווי בתהליך של מכירה או קנייה של דירה, צרו קשר עם משרד עו"ד אברהם (בומה) ברח"ד המתמחה בתחום. משרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מעניק שירות משפטי איכותי ומקצועי, ללקוחות מכל המגזרים השונים, במגוון של נושאים בתחומי המשפט הפלילי והאזרחי.
 
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: