חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עו"ד חדלות פירעון

נכנסתם להליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? זה הזמן לפנות לליווי משפטי!


משנת 2019, הליך פשיטת רגל בישראל נקרא "חדלות פירעון ושיקום כלכלי" ומטרתו לקצר תהליכים הן לנושים והן לבעלי החוב. בתהליך זה, מייעלים את שיטת ההחזר של החוב ותוחמים אותה לתקופה של עד 4 וחצי שנים, בהן בעל החוב ידרש לצאת לדרך חדשה ללא חובות. באמצעות עו"ד חדלות פירעון, תוכלו לייעל את התהליך השיקום הכלכלי שלכם ולצאת לדרך חדשה בטווח הזמן המהיר ביותר. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מלווים מאות בעלי חוב מכל רחבי הארץ הנמצאים בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ומסייעים להם בתהליך הבירוקרטי מול גורמי הגבייה והאכיפה.

ניהול בירוקרטי מול גורמי הגבייה והאכיפה


על מנת שתצליחו לצאת לדרך חדשה ללא חובות, חשוב להבין מול מי אתם מתנהלים ומה האופציות שלכם מבחינת סגירת חובות או ביטול חובות. מכיוון שמדינת ישראל מעוניינת שתגיעו לשיקום כלכלי כמה שיותר מהר, היא מאפשרת בתנאים מסויימים להפחית חלק מהחובות וזאת בכדי שתחזירו חלק גדול מהחוב לנושים בהקדם האפשרי. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד נסייע לכם בתהליך המשא ומתן מול גורמי הגבייה על מנת לצמצם את החוב שלכם כמה שניתן ואף לבטלו במידה והתנאים מתאימים לכך.


הוצאת אישורים הכרחיים דרך עורך דין מקצועי


בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, אתם תידרשו להוציא אישורים מסויימים על מנת שתוכלו לנהל שגרה רגילה ללא הגבלות. על מנת שתוכלו לעשות זאת, אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מציעים לכם ליווי משפטי להוצאת האישורים הרלוונטיים אליכם כגון בקשות להפחתת צו תשלומים, בקשה לניהול הליך משפטי, הוצאות אישור ניהול עסק וטיפול בצו עיכוב יציאה מן הארץ. בדרך זו, תוכלו לנהל שגרה ללא הגבלות ולעבוד כשכיר או כעצמאי בדרך להחזרת החובות שלך לנושים. חשוב לדעת שגם בתור בעל חוב, יש לך זכויות ויש לדרוש את הזכויות הללו לאורך כל התהליך. 

ייצוג בבית המשפט בשלב השיקום הכלכלי


שלב השיקום הכלכלי הוא השלב האחרון בתהליך ואם מסתכלים בראייה קדימה, אתם צריכים לכוון את עצמכם לשלב הזה. במידה ואתם מקבלים את הצו לשיקום כלכלי, אתם נכנסים לשלב ההחזר של החוב כאשר הוא מותאם לתנאים האפשריים מבחינת ההחזר החודשי שלכם. גם בתקופה זו צוות עורכי הדין שלנו ילווה אתכם עד לתום תהליך השיקום הכלכלי.

פנייה לעו"ד חדלות פירעון


רוצים לקדם את התהליך שלכם לחדלות פירעון ושיקום כלכלי? זה הזמן לפנות לעו"ד חדלות פירעון של המשרד שלנו ולקבל ליווי משפטי מקצועי ואמין לאורך כל התהליך. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד נשמח ללוות אתכם בתהליך בירוקרטי מורכב זה ולייצג אתכם בבית המשפט בכל הדיונים הבאים.
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: