חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עורך דין פשיטות רגל בקרית חיים

מתוקף תפקידו, מטפל עורך דין פשיטות רגל בקרית חיים כמו גם עורך דין פשיטות רגל בקריית ביאליק ובערים אחרות ברחבי המדינה, בהליך משפטי של פשיטת רגל, המעוגן בפקודת פשיטת הרגל [נוסח חדש], תש"ם – 1980. מדובר בהליך הבא להגשים מטרה חברתית סוציאלית חשובה מאין כמותה, של סיוע ושיקום אזרחים שנקלעו לחובות כבדים ואינם מסוגלים לפרוע אותם.

זאת, על ידי נתינת צו הפטר מתשלום יתרת החוב והענקת האפשרות להתחיל חיים חדשים, נטולי בעיות כלכליות. יחד עם זאת, מתרכז ההליך בגביית הכספים והחזרתם לנושים המלווים במהירות, בדרך הטובה ביותר, המביאה בחשבון גם את מצבו האישי כלכלי של החייב ומשפחתו.
 

עורך דין פשיטות רגל בקריית ביאליק

טרם הכניסה להליך של פשיטת רגל, מומלץ לכל אחד להתייעץ ארוכות עם עורך דין פשיטות רגל בקרית חיים או עורך דין פשיטות רגל בקריית ביאליק, לפי בחירתו, על מנת להבין לעומק את המשמעות וההשלכות המידיות על חייו. כך, עורך דין פשיטות רגל בקריות המומחה בתחום, יודע להסביר כי מטרת ההליך היא לרכז את כל הנכסים בבעלות החייב, להוציא אותם למכירה ולהשתמש בתמורה הכספית לפירעון החובות לנושים. כמו כן, עורך דין פשיטות רגל בקרית חיים ובכלל, בקיא בכל שלביו ויודע שהוא כרוך בהתנהלות מול גורמים שונים בהם: כונס הנכסים הרשמי, האפוטרופוס הכללי, בית המשפט המחוזי ונושי החייב.

עורך דין פשיטות רגל בקריות

חשוב להדגיש, כי מדובר בהליך מורכב וחשוב, בו מעורבים היבטים רגשיים וכלכליים, המצריך התנהלות זהירה ומקצועית על ידי עורך דין פשיטות רגל בקרית חיים או במקומות אחרים.

את הבקשה לפשיטת רגל יכול להגיש החייב עצמו או אחד מנושיו, כאשר יש לעמוד באחד מהתנאים הבאים: חייב בגיר בן 18 ומעלה, מתגורר בארץ או מנהל בה את עסקיו, סכום מינימום של סך החובות הכספיים, העומד על 65,000 ₪ ועשוי להשתנות. לכן, מומלץ ביותר לעשות שימוש בעורך דין פשיטות רגל בקריות או בכל ישוב אחר, הבקיא ומיומן בניהול הליכי פשיטת רגל – אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין.

עו"ד פשיטות רגל בקרית אתא

אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, הוא עורך דין פשיטות רגל בקרית חיים ובצפון הארץ, מקצועי ויסודי, המעורב באופן אישי לאורך כל שלבי ההליך ויעשה כל שביכולתו כדי להשיג עבור לקוחותיו את ההפטר מהחובות, שיאפשר להם לצאת לדרך חדשה ללא דאגות כלכליות.

 
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: