חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עורך דין פשיטות רגל בנהריה

סיטואציה של פשיטת רגל מתייחסת לחוסר יכולת של החייב לפרוע את חובותיו הכספיים לנושים, המפעילים עליו לחצים כבדים, מגבלות, עיקולים ומשבשים את שגרת החיים הרגילה שלו ושל משפחתו. לכן, בסיוע של עורך דין פשיטות רגל בנהריה כמו גם עורך דין פשיטות רגל בעכו לצורך העניין, אפשר להעניק סיוע לאותם בעלי חוב שאינם מסוגלים אובייקטיבית לעמוד בתשלומים ומעוניינים לחיות את חייהם בשקט.

מנגד, עורך דין פשיטות רגל בקרית אתא או עורך דין פשיטות רגל בנהריה ובישובים נוספים, באים לסייע גם לנושים לקבל את כספם בחזרה.
 

עורך דין פשיטות רגל בעכו

עו"ד פשיטות רגל בנהריה כמו עו"ד פשיטות רגל בעכו או עו"ד פשיטות רגל בקרית אתא, מחזיק בידע התיאורטי הדרוש ובכלים המעשיים הנחוצים לצורך ניהול התיק באופן יעיל, איכותי ומהיר. אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין מקצועי מומלץ בתחום פשיטות רגל, המתמחה בייעוץ משפטי לחייבים ולנושים, בכל שלבי ההליך.

עורך דין פשיטות רגל בקרית אתא

עורך דין פשיטות רגל בנהריה המטפל עבורכם בתיק, צריך קודם כל לבחון את כל החומר והמסמכים ולאחר מכן להכין את הבקשה לפשיטת רגל, אותה מגישים לבית המשפט המחוזי, שבסמכותו לקבל את הבקשה או לדחות אותה. במידה שהבקשה אושרה, מוציא בית המשפט צו כינוס נכסים וממנה גורם אחראי. תפקידו הוא לרכז את כל הנכסים שבבעלות החייב, למכור אותם ולחלק את הכסף בין הנושים השונים.

כאשר אתם פונים לגורם מקצועי כמו עורך דין פשיטות רגל בעכו או עורך דין פשיטות רגל בקרית אתא, אתם זוכים לקבל שקט נפשי כי הם יודעים בדיוק מה צריך לעשות, פועלים ביסודיות ומכינים אתכם למה שצפוי לקרות. כך, עורך דין פשיטות רגל בנהריה, אחראי להבהיר לחייב כי ממועד אישור הבקשה יוטלו עליו מגבלות שונות, הבאות להבטיח שלא יצבור חובות נוספים.

עורך דין פשיטות רגל בכרמיאל

חשוב להדגיש, כי על מנת שבית המשפט יקבל את בקשת החייב וישתכנע כי אכן מדובר בסיטואציה אמיתית של חייב המצוי במצוקה כלכלית ומעוניין להסדיר את החובות ולחזור לחיים תקינים, עורך דין פשיטות רגל בנהריה ובכל איזורי הארץ, חייב להתנהל במקצועיות, יסודיות ולהפגין שליטה ובקיאות בחקיקה ובפסיקה בתחום. אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, נמצא פה עבורכם וישמח לסייע לכם בכל הדרוש על מנת שתפתחו בדף נקי מבעיות כספיות, תוך מתן יחס אישי, אדיב ומסור.

 
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: