חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עורך דין להסכם גירושין

ההחלטה על סיום הנישואים ופתיחה בהליך גירושין, היא החלטה לא פשוטה ויש לה השלכות מרחיקות לכת ומידיות על בני הזוג וילדיהם.

על פי חוקי מדינת ישראל, ישנן שתי ערכאות משפטיות בעלות סמכות לדון בענייני משפחה שונים, לדוגמה מזונות גירושין ומשמורת על הילדים - בית המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. אולם, עורך דין להסכם גירושין יודע כי רק לבית הדין הרבני יש סמכות חוקית לתת גט.
 

מזונות גירושין

לפני שפותחים בהליך גירושין, מומלץ מאוד לבחון ביסודיות את מגוון הדרכים והאופציות שקיימות, בעזרת עורך דין להסכם גירושין, בעל מומחיות בדיני משפחה. זאת, בכדי שתוכלו להבין לעומק ולהיערך נפשית וכספית לקראת המשך הדרך. באמצעות קבלת ייעוץ משפטי מקצועי תוכלו לגבש אסטרטגיית פעולה, לאסוף מידע רלבנטי, להתנהל בחוכמה וביעילות ולסיים את ההליך בהקדם האפשרי ועם כמה שפחות טעויות, כעסים ונזקים.
אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, מתמחה בדיני משפחה, מלווה ומסייע משפטית ללקוחות רבים המעוניינים לסיים את נישואיהם בצורה טובה, יעילה ומהירה. זאת, תוך תמיכה ומתן כלים להתמודדות מיטבית עם הסיטואציה, כך שתשלימו בהקדם האפשרי את הליך הגירושין ותוכלו לפתוח דף חדש בחייכם.

עורכי דין גירושין

אין זה סוד כי תחום המשפטים בארץ מוצף וישנם הרבה עורכי דין גירושין, המתמחים בדיני משפחה. חשוב להבין, כי כמו בכל תחום משפטי אחר, לבחירת עורך דין להסכם גירושין, יש השפעה ניכרת על אופן ניהול התהליך ותוצאותיו. כך, עורך דין להסכם גירושין מקצועי ומיומן, בקיא בכל שלבי ההליך, יוכל להדריך אתכם בבטחה, לשמור על זכויותיכם, לתכנן עבורכם דרך פעולה, לייצג אתכם בדיונים בפני בית המשפט המוסמך ואף יוכל לערוך את ההסכם גופו.

יתרה מכך, כאשר אתם מקבלים תמיכה והכוונה של עורכי דין גירושין מומחים, זה עשוי לחסוך לכם הוצאת אנרגיות, כסף וזמן יקר. בכל הליך של גירושין נדרשים הצדדים לקבל החלטות משמעותיות בנושאים חשובים, בהם חלוקת הרכוש המשותף, הסדרי ראייה, מזונות ילדים ועוד. לכן, הכרחי כי תוכלו להתייעץ בכל רגע עם גורם מקצועי מהתחום.

עורך דין להסכם גירושין

אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, מחזיק בניסיון מקצועי עשיר בכל הנושאים של דיני משפחה לרבות מזונות גירושין ושם דגש על מתן יחס אישי, ליווי צמוד ותמיכה בלקוחותיו, בכל שלבי ההליכים. אם הנכם מחפשים עורך דין להסכם גירושים, אנא פנו אלינו כעת, נשמח לעמוד לשירותכם.

 
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: