חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

עורך דין איחוד תיקים בקריות

לאנשים רבים בציבור הישראלי, הנקלעים לקשיים כלכליים מסיבות שונות, חסר ידע לגבי המשמעות המדויקת של איחוד תיקים בהוצאה לפועל, מתי נכון להשתמש בדרך הזו, מהן ההשלכות שלה וכדומה. לכן, הם מחפשים עורך דין איחוד תיקים בקריות או עורך דין איחוד תיקים בקרית חיים, העוסקים בתחום באופן שוטף, אשר יוכלו לסייע להם. עורך דין איחוד תיקים בקריות ובצפון מומלץ, הוא אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, שישמח לענות לכם על כל שאלה או בעיה שאינן ברורות מספיק.

עורך דין איחוד תיקים בקרית אתא או עו"ד איחוד תיקים בקריית ביאליק ובערים נוספות בארץ, המתמחה בנושא הוצאה לפועל, בקיא באופציה העומדת למי שמתנהלים נגדו מספר תיקי הוצאה לפועל שונים, להגיש בקשה לאיחוד תיקים ללשכה בה יש את רוב התיקים. מדובר על דרך משפטית לגיטימית ונפוצה, באמצעותה יכול החייב להסדיר את חובותיו בצורה מרוכזת במערכת ההוצאה לפועל.
 

עורך דין איחוד תיקים בקרית חיים

כאשר פונים להתייעצות עם עורך דין איחוד תיקים בקריות בכלל או עורך דין איחוד תיקים בקרית חיים בפרט, מבין בעל החוב כי ישנם תנאים מסוימים בהם צריך לעמוד לשם הגשת בקשה לאיחוד תיקים. כך, במעמד הגשת הבקשה על החייב לשלם סכום כספי בגובה של 3% מכל החובות, לצרף תצהיר המאמת את העובדות, שאלון, כתב ויתור על סודיות ומסמכים נוספים.  

עורך דין איחוד תיקים בקרית אתא

עורך דין איחוד תיקים בקריות או עורך דין איחוד תיקים בקרית אתא המגיש עבורכם את הבקשה, יודע כי יש לכלול בה פירוט של נכסי החייב ומקורות ההכנסה שלו. כמו כן, על החייב לעבור חקירת יכולת הבוחנת את המסוגלות שלו לעמוד בהסדר התשלומים. כאשר ראש ההוצאה לפועל מחליט לתת צו איחוד תיקים, הוא יכול לפי שיקול דעתו להורות על עיכוב כל ההליכים שננקטים נגד בעל החוב וכן להוציא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ.

עו"ד איחוד תיקים בקריית ביאליק

אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, הינו עורך דין איחוד תיקים בקריות ובאיזור צפון הארץ, המתמחה בטיפול בענייני ההוצאה לפועל לרבות הגשת בקשות איחוד תיקים, וישמח לסייע לכם בכל עת. באמצעות קבלת ייעוץ משפטי וליווי מקצועי צמוד של עורך דין איחוד תיקים בקריות ובישובים נוספים בארץ, תוכלו להיחלץ מהבעיות הכלכליות, להחזיר את כל החובות לנושים ולהמשיך לנהל שגרת חיים טובה, שקטה ורגועה בחיק המשפחה.

 
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: