חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

יצירת קשר מיידי:

חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

בניגוד למה שנהוג לחשוב, עו"ד נדל"ן מקרקעין איננו מצטרף לתהליך רק בשלב זיכרון הדברים / החוזה, אלא הרבה לפני כן, למשל, בעת בירור הבעלות החוקית על הנכס שמוצע לכם, או התייעצות מקדימה, לדוגמה, במקרים בהם מצויה על הפרק כדאיות רכישתו של נכס מכונס נכסים. חשוב מאד לציין - נדל"ן ומקרקעין והעיסוק בהם מהווים תחום התמחות משפטית לכל דבר, ולכן, לא כל עו"ד שניסח פעם אחת ויחידה במהלך העיסוק שלו במשפטים זיכרון דברים למכירה / רכישת נדל"ן הוא עורך דין המתמחה בכך. ולכן, לא כל עורך דין הוא עורך הדין המתאים ללוות אתכם במהלך כזה

מה עושה עו"ד נדל"ן מקרקעין?

מתכוונים לפתוח חברה? פתחתם חברה מבלי לדעת למה אתם נכנסים?

יתכן, אמנם, שעורך דין מיומן ומקצועי יצליח לתקן (ולו באופן חלקי) טעויות שלכם שנעשו מתוך חוסר בידע מקצועי או בניסיון, אבל סביר יותר להניח כי טעויות אלו יעלו לכם כסף רב, רב הרבה יותר, מאשר לו הייתם משתמשים בשירותיו של עורך דין נדל"ן מקרקעין מלכתחילה. עו"ד אברהם (בומה) ברחד הינו עורך דין העוסק מזה שנים בליווי עסקאות נדל"ן ומקרקעין. הוא מלווה את לקוחותיו מהשלבים המוקדמים של התהליך, מייעץ להם, בודק עבורם את נתוני הבעלות על הנכס, מנסח עבורם מסמכים משפטיים וכד' - הכל, על מנת לשמור על טובתם של לקוחותיו! אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם להיכנס לעסקת נדל"ן ללא ליוויו המקצועי! 
עסקאות נדל"ן, עבור מרבית האנשים, הן העסקאות בעלות ההיקף הפיננסי הגדול ביותר אותו נבצע בימי חיינו. חלק מאיתנו יבצעו אותן אפילו יותר מפעם אחת, אבל הנה עובדה מעניינת שנוגעת לעסקאות נדל"ן מקרקעין - ישנם בעסקאות כאלה כל כך הרבה פחים גדולים וקטנים שניתן ליפול בהם, כך שגם אם ביצעתם את עסקת הנדל"ן השלישית בחייכם ואינכם אנשי מקצוע העוסקים בתחום, עדיין, אין זאת אומרת שהפח שלתוכו תיפלו בעסקה הנוכחית לא יעלה לכם כסף רב! העסקאות הללו (ואין זה משנה אם המדובר ברכישה, מכירה או השכרה) מלאות בשלבים בעייתיים ובמהמורות, שרק איש מקצוע המתמחה בתחום ומכיר אותו על כל צדדיו, יצליח לצלוח את התהליך האופן חלק לגמרי.

נדל"ן מקרקעין

מאמרים
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: