חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

יפוי כח מתמשך

מחפשים עורך דין מומחה בתחום ייפוי כוח מתמשך? הגעתם למקום הנכון!


מסמך יפוי כח מתמשך הוא אחד המסמכים החשובים ביותר עבור אנשים הנמצאים במצב של חולי פרוגרסיבי, או יודעים כי מבחינה פיזית לא יוכלו לטפל בעניינים הכספיים והרפואיים שלהם. מכיוון שזהו מסמך חשוב ביותר והוא מהווה למעשה תוקף חוקי לאדם אחר לבצע פעולות כספיות וטיפוליות באדם מסויים, יש צורך לבצע זאת עם עורך דין מומחה בתחום. ייפויי כוח מתמשך יכול להיחתם רק מול עורך דין המורשה לעשות זאת. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מחזיקים בהרשאה לבצע את התהליך מול המבקשים לחתום על ייפוי כוח מתמשך ומלווים את הלקוחות שלנו מכל הארץ בביצוע התהליך.

ניסוח מקצועי של טופס ייפוי הכוח


ניסוח המסמך מהווה בסיס לפעולות שיבצעו בעתיד על ידי מיופה הכוח. מיופה הכוח יכול להיות בן משפחה או חבר קרוב והוא לוקח על עצמו אחריות על הטיפול והניהול הפיננסי ביום שזה ידרש. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד ננסח עבורכם את התצהיר ונכניס אליו את הסעיפים הרלוונטיים ביותר אליכם. חשוב לציין כי את הפעולה ניתן לבצע רק עבור אזרחים ישראלים מגיל 18 ומעלה המבקשים שיהיה להם אפוטרופוס לתקופה בה הם לא יוכלו לתפקד או לנהל את העניינים שלהם בכוחות עצמם.

לקבוע מי יטפל בעניינכם בעתיד


הבחירה מי ינהל את הנושאים הכספיים והרפואיים שלכם בעתיד אינה בחירה קלה ודורשת רגישות גדולה מצד עורך הדין המלווה אתכם בתהליך. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד דואגים לספק לכם את העורך הדין הטוב ביותר של המשרד שלנו המתמחה בתחום ייפוי כוח מתמשך. בדרך זו, תוכלו להגיע להסכם מוכנים ומודעים להשלכות של התצהיר החשוב הזה.


קביעת פגישה לניסוח מסמך ייפוי כוח מתמשך


על מנת שתוכלו לקדם את הניסוח והחתימה על תצהיר ייפוי כוח מתמשך, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולתאם איתנו יום ושעה הנוחים לכם לפגישה. הפגישה יכולה להיערך במשרדים שלנו בקרית מוצקין, או בביתכם. צוות עורכי הדין שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך המורכב והרגיש הזה ולהגיע להסכם שיהיה מתאים לכל הצדדים ויהווה בסיס לעתיד ברור יותר עבורכם ועבור הסובבים אתכם.

פנייה למשרד עורכי דין בתחום ייפויי כוח מתמשך


אם קיבלתם החלטה להיכנס לתהליך של ייפוי כוח מתמשך ולהגיע להסכם ברור ושקוף, אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מציעים לכם לפנות אלינו כבר עכשיו ולקבל את כל המידע הרלוונטי עבורכם לתהליך. אנחנו מבצעים את הליווי בצורה רגישה המותאמת לצרכים שלכם ויכולים להביא את המטרות שלכם בבחירות שלכם לגבי הסעיפים בתצהיר. חשוב לדעת כי התצהיר עצמו צריך להיות מופקד באגף האפוטרופוס הכללי לפני שיכנס לתוקף רשמי וישנה חשיבות רבה לניסוח שלו כפי שנדרש מבחינת החוק. צוות עורכי הדין שלנו יעשה זאת עבורכם בצורה המקצועית ביותר ויביא לאישור והפקדה של התצהיר לאחר בדיקות ועריכות שונות אם ידרשו לכך.

ליווי משפטי מקצועי ליפוי כח מתמשך


את הניסוח והחתימה על תצהיר יפוי כח מתמשך חשוב לעשות עם משרד עורכי דין ותיק ומנוסה. אנחנו במשרד עורכי דין אברהם (בומה) ברח"ד מביאים איתנו ניסיון רב בתחום עם ניסוח מאות תצהירים של ייפוי כוח מתמשך ללקוחות באיזורים נרחבים בארץ. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך רגיש זה ולהביא אתכם לחתימת התצהיר כאשר כל האינטרסים הכלכליים, האישיים והרפואיים העתידיים שלכם מופיעים במסמך.
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: