חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

 דיני עבודה

דיני עבודה במדינת ישראל נכללים בתחום המשפט האזרחי, ובאים להסדיר מגוון סוגיות משפטיות חשובות, המתעוררות במהלך מערכת היחסים שבין המעסיקים לעובדים וכן בסיומה. על מנת לדאוג לציבור העובדים ולהבטיח את תנאי עבודתם, נחקקו לאורך השנים חוקי המגן, המעגנים זכויות בסיסיות בתחום דיני עבודה, בהם: חוק שעות עבודה ומנוחה, תשי"א – 1951, חוק דמי מחלה, תשל"ו – 1976, חוק שכר מינימום, תשמ"ז – 1987, חוק פיצויי פיטורים, תשכ"ג – 1963.

חוקים אלה ואחרים נקראים חוקים קוגנטיים, כלומר המשמעות היא שהמעסיקים מחויבים למלא אחריהם ולעובד אין אפשרות להחליט שהוא מוותר על קבלת הזכויות. לכן, בכל סיטואציה שבה מתעורר חשש כלשהו לאי קיום, חלקי או מלא, של חוקי המגן ו/או התקנות שהוצאו מכוחם, חשוב לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ בדיני עבודה מאת עו"ד לדיני עבודה, בעל מומחיות וניסיון בתחום.

 

עו"ד לדיני עבודה

התחום המשפטי של דיני עבודה מתאפיין בהיותו דינמי, מורכב, מעניין ומשמעותי, שכן הוא משליך ישירות הן על חייהם של העובדים ובני משפחותיהם והן על קשת רחבה של מעסיקים בכל תחומי הפעילות במשק הישראלי. מכאן, במסגרת תפקידו, עו"ד לדיני עבודה מייעץ ומלווה באופן שוטף גם את ציבור המעסיקים, בכל הנוגע לעריכת חוזים אישיים לעובדים, הליך שימוע לפני פיטורים ומתן הודעה מוקדמת, זכויות נשים עובדות בהריון ולידה, התנהלות תקינה על פי הוראות חוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, תשע"ב – 2011 ועוד. אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין מצליח ומנוסה בתחום דיני עבודה, מעניק ייעוץ בדיני עבודה לעובדים ולציבור המעסיקים בכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בערכאות המשפטיות השונות.

ייעוץ בדיני עבודה

שוק העבודה של זמננו משתנה בתדירות גבוהה ומושפע משינויי החקיקה ומהלכות הפסיקה של בתי הדין לעבודה. לכן, זו אחת הסיבות מדוע חשוב מאוד ששני הצדדים, העובד והמעסיק, יקפידו לקבל ייעוץ בתחום דיני עבודה מאת גורם מקצועי ומיומן, שהתנסה בניהול ופתרון של סיטואציות מגוונות ומורכבות, תוך שימת לב להענקת יחס אישי, אדיב וחם.

דיני עבודה עורך דין

בדומה לתחומי משפט רבים, גם בתחום דיני עבודה עורך דין מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב, פעמים רבות יכול לשנות את תוצאות המקרה המשפטי מן הקצה אל הקצה, כך שההמלצה היא לבחור בטוב ביותר. לפיכך, בכל מקרה בו הנכם זקוקים לסיוע משפטי אנו מזמינים אתכם לפנות אל אברהם (בומה) ברח"ד משרד עורכי דין, המתמחה בטיפול מקצועי ומוצלח במגוון סוגיות בדיני עבודה.

 
מאמרים
חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות 072-33-80-148

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

 

מאמרים: