חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

יצירת קשר מיידי:

חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

אין לכם מושג כמה דרכים (חוקיות לגמרי, אגב!) עומדות בפני המוסד לביטוח לאומי למשוך את תהליך קבלת הפיצוי (הקצבה) שלכם, מעבר לבירוקרטיה ה"פשוטה" - טפסים מסובכים שיש למלא אותם בדרך ספציפית מאד, ועדות רפואיות המורכבות מאנשי מקצוע שיחפשו כל דרך לסתור את המידע והסימוכין שבו אתם מצוידים, פרוטוקולי הגשת מסמכים מסובכים ועוד. קל מאד להבין את מי שמחליט להרים ידיים ולוותר על קבלת המגיע לו, גם אם, בסופו של דבר, מדובר בכסף שאותו הוא שילם לאורך התקופה בה היה בריא. דרך אחרת, מוצלחת יותר, לצלוח את התהליך, היא להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בהגשת תביעות נגד ביטוח לאומי!

מתי מגיעים דיני משפחה לשולחן הדיונים?

זקוקים לניסוח הסכם טרום נישואין?מתגרשים? אל תתפתו לנקוט בגישת DIY!

כמו בכל תחום בחיים, גם במשפטים יש תחומים שבהם הדברים רק נראים קלים ויוצרים את האשליה שתוכלו להסתדר ללא שירותיו של איש מקצוע. דיני משפחה הם אחד מהתחומים הללו, ומאד לא נעים לגלות שהדבר איננו קל כפי שחשבתם, במיוחד
כאשר ה"גילוי" מגיע, לרוב, כשאתם כבר שרויים עמוק בתסבוכת. עו"ד אברהם (בומה) ברחד בעל ניסיון רב בתחומי דיני המשפחה, על כל צדדיהם, ומעניק ללקוחותיו יחס אישי חם ותומך, לאורך כל התהליך! 
האמירה הידועה טוענת כי דם סמיך ממים, ומצד שני, טוענת אמירה אחרת, אופטימית ומשפחתית קצת פחות, כי משפחה (לרוב) לא בוחרים. הדואליות הזו מלווה את דיני המשפחה לכל אורכם, כשהם מתייחסים גם לצדדים המשמחים יותר שבחיינו כאימוץ וזוגיות (דרך נישואין או שותפות לחיים כידועים בציבור) וגם דרך הצדדים המשמחים פחות (גירושין, ירושה וכיו"ב). לכן, תחום דיני המשפחה הוא גדול, רחב ואף טעון באמוציות, המלוות אותו בכל נקודת מפגש של האזרח עם דיני המשפחה. הנושא מסתבך אף יותר, כאשר מבחינת ישראל ישנה לא ערכאה משפטית אחת, אלא שתיים (הדין האזרחי מול הדין הדתי) הדנות בענייני גירושין, ומכניסות לתחום עניין נוסף בדמותו של מרוץ הסמכויות המוכר. כך שאם נרצה ואם לאו, דיני משפחה נוגעים לכל שינוי במעמד האישי והמשפחתי שלנו.

דיני משפחה

מאמרים
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: