חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות | 072-33-80-148

יצירת קשר מיידי:

חייגו לפגישה ראשונה ללא התחייבות או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

אין זה סוד כי הערכאות המשפטיות עמוסות, ולכן, חלק גדול מהמקרים אינם זוכים לתשומת הלב המגיעה להם מצד הרשות השופטת, אלא ישנו צורך מצידה לסגור את התיק מהר ככל האפשר, על מנת להמשיך הלאה לתיקים שלאחריו, כדי למנוע פקקים ועומס יתר על המערכת. כחלופה יעילה, וכאמצעי להקלת העומס, הכניסה המדינה לתמונה את הגישור. כיום, הגישור, אמנם, מזוהה ונפוץ בעיקר הגירושין, אבל הוא הולך ותופס את מקומו גם בתחומים משפטיים אחרים, בשל יתרונותיו הבולטים על פני המסלול המשפטי הרגיל והשגור. משותפים עסקיים שמחליטים להיפרד ועד סכסוכים פנים-משפחתיים שעלולים להחריף וליצור קרע במשפחה - אין מגבלות לכלי ההגיוני והיעיל שמציע הגישור בכל המצבים הללו!

גישור - גם המדינה תומכת בתהליך

נמצאים רגע לפני פתיחת הליך משפטי? מצויים בעיצומו של הליך משפטי שמתארך?

כמו שניתן להבין, הביטוח הלאומי (וסיבותיו עימו) איננו ממהר "לחלק" כסף, וגם את הכסף המגיע לכם כחוק, הוא יעכב ככל שיוכל, עד שיעביר לידיכם... ברור שאין לכם את כל הזמן שבעולם להמתין לו, במיוחד כשמדובר בפציעה או בתאונת עבודה המשביתה אתכם ואינה מאפשרת לכם לעבוד ולהשתכר! עו"ד אברהם (בומה) ברחד מלווה מזה שנים לא מעטות את לקוחותיו כבר בשלבים המוקדמים של התהליך כשהוא מייעץ להם מהיכרותו הפנימית את המערכת, מורכבותה, הוועדות והטפסים שלה. אם אתם רוצים לקבל את המגיע לכם - שירותיו נדרשים לכם! 
ככלל, ניתן לומר, כי מרבית התיקים המגיעים לערכאות המשפטיות השונות, לא היו מגיעים לשם, לו מישהו, בשלב כלשהוא לאורך הדרך, היה תופס את שני הצדדים הניצים ועוזר להם לרדת מהעץ הגבוה שכל אחד משניהם טיפס עליו, מראה להם את חוסר ההיגיון והיעילות בכניסה לתהליך יקר וממושך, שבסופו - די ברור כי לפחות אחד מהם לא יזכה לקבל את הפיצוי שהוא חושב שמגיע לו, את ה"צדק" עליו הוא חולם. גישור מכניס "מבוגר אחראי" מקצועי למערכת שהיא, לרוב, טעונת אמוציות, ומאפשר לשני הצדדים לשטוח טענותיהם, ללבן את הסוגיות ולמצוא את הדרך הטובה והיעילה ביותר לשניהם, על מנת שיוכלו להניח מאחוריהם את העניין ולהמשיך הלאה. 

גישור

מאמרים
מאמרים
לפגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-148
מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:
 

מאמרים: